Vodovod.info

Vodárenský informační portál

ISSN 1804-7157

Recenzované neimpaktované periodikum

VEBABOX - nové řešení pro přepravu vzorků vody

VEBABOX – nové riešenie pre chladiarenskú a mraziarenskú prepravu. VebaBox - je chladiarenské zariadenie určené na chladiarenskú, mraziarenskú a tzv. temperovaciu prepravu, v menších úžitkových vozidlách do 3,5 tony rôznych autom. značiek. Predstavuje alternatívu, k tradičnej chladiarenskej prestavbe vozidla. Je jednoducho vsúvateľné a vyberateľné do úložného priestoru auta a napojené na nízske napätie (12/24VDC) k akumulátoru vozidla. Je to jeho základná a jedinečná podstata.

VEBABoX – nové riešenie pre chladiarenskú a MRAZIARENSKÚ prepravU

VebaBox - je chladiarenské zariadenie určené na chladiarenskú, mraziarenskú a tzv. temperovaciu prepravu, v menších úžitkových vozidlách do 3,5 tony rôznych autom. značiek. Predstavuje alternatívu, k tradičnej chladiarenskej prestavbe vozidla. Je jednoducho vsúvateľné a vyberateľné do úložného priestoru auta a napojené na nízske napätie (12/24VDC) k akumulátoru vozidla. Je to jeho základná a jedinečná podstata.

Najväčším rozdielom oproti tradičnej chladiarenskej prestavbe vozidla je, že VebaBox  nevyžaduje žiaden špeciálny zásah do karosérie a konštrukcie auta.

To si zachováva pri jeho neskoršom predaji originalitu a vyššiu trhovú hodnotu (v porovnaní s jazdeným chladiacim autom). 

 V prípade výmeny vozidla, je VebaBox jednoducho presunutý z jedného vozidla do druhého,  čo prináša aj po niekoľkých rokoch, efektívnu návratnosť investície do VebaBoxu! VebaBox je v účtovníctve finančne odpísaný, no technicky je pripravený slúžiť niekoľko ďalších rokov v novom vozidle. Ďalšou výhodou Boxu je, že môže byť v prevádzke aj počas vypnutia motora vozidla, a to za pomoci extra 230V elektrickej prípojky, alebo samostatnej batérie “Power Pack”.

VebaBox vyvinula medzinárodná holandská spoločnosť Veba Meditemp, B.V., http://www.vebabox.com/promotiefilmpje.wmv, ktorá sa už vyše 23 rokov špecializuje na vývoj a výrobu teplotou regulovaných zariadení pre skladovanie a prepravu medikamentov, krvnej plazmy, biologického a genetického materiálu, dialyzačnej tekutiny.

V roku 1998 bol vyrobený prvý VebaBox "extra" na prepravu vzoriek vody, ktorý zabezpečuje nielen chladenie, no zároveň aj temperovanie teploty pri pripreve vody. To znemená, že udržuje stálu a konštantnú teplotu v boxe v každom ročnom období. Tak je vo VebaBoxe pri preprave vzoriek vody udržiavaná stála teplota napr. +5 oC.

Najväčšími, flotilovými zákazníkmi VebaBox sú napr. vodárenské a laboratórne spoločnosti:

  • Voedsel en Waren Autoriteit Netherlands 
  • KVW Analytico Eurofins Netherlands
  • PWN Waterleidingbedrijf Noord-Holland
  • Vitens Netherlands Silliker Netherlands
  • BV WML Limburgs drinkwater
  • KBBL Netherlands Omegam Laboratoria Netherlands

Sme presvedčení, že VebaBox je riešenie, ktoré vie a môže pomôcť k plneniu cieľov vodohospodárskych spoločnosti aj na území ČR ekonomicky efektívne, kvalitne a spoľahlivo, reagovať na požiadavky, potreby zákazníkov a legislatívy.

V prípade, že Vás náš produkt zaujal, nech sa páči, kontaktujte nás! Radi Vám poskytneme podrobnejšie informácie: http://www.vebabox.sk/

Spoločnosť VebaBox, s.r.o. je jednou z európskych pobočiek, pôsobiacou na území SR, zameranou na uvedenie chladiarenského zariadenia VebaBox, na slovenský a český trh.

Vodovod.info

Vodárenský informační portál

ISSN 1804-7157

Recenzované neimpaktované periodikum

vodárenství, vodovod, pitná voda, úprava vody