Jubilejní XX. ročník mezinárodní vodohospodářské konference VODA ZLÍN 2016 proběhne ve dnech 17. - 18. 3. 2016 v Interhotelu Moskva ve Zlíně.

Konference VODA ZLÍN 2016 seznamuje účastníky s novinkami, poznatky a zkušenostmi z oboru vodního hospodářství v oblasti úpravy a dopravy pitné vody. Odborné referáty se zabývají legislativou ve vodním hospodářství, zkušenostmi s projektovou přípravou a realizací úpraven vod, vodovodů a souvisejících objektů, výsledky prováděných výzkumů, a v neposlední řadě také zkušenostmi s provozováním úpraven vod a vodovodů. Součástí konference je také prezentace předních firem zabývajících se výrobním, dodavatelským, obchodním i servisním programem v oboru vodního hospodářství. Spoluorganizátory konference jsou od jejího počátku společnosti VODING HRANICE, spol. s r.o. a MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.

Konference VODA ZLÍN 2016 je zařazena do programu celoživotního vzdělávání České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a je hodnocena 2 kreditními body.

Více informací: http://www.voding.cz/cs/konference-voda-zlin/

Přílohy
Download this file (program_VODA ZLÍN_2016.pdf)Program konference[pdf]